Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Szczekociny

Kasacja pojazdów – Szczekociny

Nasza stacja demontażu zajmuje się legalnym złomowaniem zarówno samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Cena usługi, jaką jest kasacja pojazdów uzgadniana jest indywidualnie w oparciu o rzeczywistą wartość auta – po uzgodnieniu szczegółów nasi kierowcy odbiorą samochód spod wskazanego adresu w Szczekocinach, a Ty otrzymasz gotówkę.

Posiadasz samochód, który z uwagi na swój wiek, stan techniczny lub uszkodzenia wymaga kasacji? Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z usług profesjonalistów!

Złomowanie pojazdów – Szczekociny

Nasza stacja demontażu aut zapewnia kompleksową obsługę od profesjonalnej wyceny opartej na rzeczywistej wartości, przez płatność gotówkową aż po odbiór samochodu pod wskazany adres w Szczekocinach. Złomowanie pojazdów w naszym punkcie jest w pełni legalne – po zrealizowanej usłudze otrzymasz zaświadczenie uprawniające do wyrejestrowania samochodu.

Dzięki naszej firmie możesz szybko i łatwo pozbyć się praktycznie każdego modelu samochodu, niezależnie od jego stanu technicznego i wieku. Skupujemy zarówno auta koreańskie i francuskie, jak i niemieckie, włoskie czy japońskie.

Skup pojazdów – Szczekociny

Oferujemy kompleksową obsługę od profesjonalnej wyceny, przez płatność gotówkową aż po odbiór auta pod wskazanym przez Ciebie adresem w Szczekocinach. Nasz skup pojazdów interesują wszystkie modele aut: zarówno tych eksploatowanych jako prywatne, jak i firmowe samochody osobowe, ale także ciężarówki czy ciągniki ciężarowe.

Twój samochód nie nadaje się do dalszej eksploatacji i szukasz miejsca, w którym wykonasz legalną utylizację? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasz punkt demontażu z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Back to top
Compare Vehicles: