Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Chęciny

Kasacja pojazdów — Chęciny

Wyłączone z eksploatacji samochody są niepotrzebne, ale często można zastanawiać, jak się ich pozbyć w legalny, szybki oraz ekologiczny sposób. Nasze firma odpowiada na te potrzeby. Oferowane przez nas kasacja pojazdów na terenie Chęcin, pozwoli Państwo bezproblemowo zwolnić miejsce garażu czy też na firmowym parkingu.

Kasacji poddajemy różnorodne pojazdy – przyjmujemy wszystkie marki również auta ciężarowe, dostawcze oraz firmowe np. taksówki. Poszczególne części poddajemy recyklingowi z korzyścią dla środowiska, naszym Klientom oferujemy atrakcyjne stawki i wypłacamy pieniądze od razu przy odbiorze.

Złomowanie pojazdów w Chęcinach

Mogą u nas Państwo pozbyć się zarówno samochodów, które ze względu na wiek oraz stan nie nadają się do użytkowania, jak i modeli powypadkowych, po powodzi czy też po pożarze. Działamy w legalny sposób zapewniające wszelką dokumentację. Najlepszym sposobem na zwolnienie miejsca w garażu jest złomowanie niepotrzebnych pojazdów. W Chęcinach zapewniamy obiór auta za pomocą lawety w ciągu 24 godzin.

Zastanawiają się Państwo nad złomowaniem pojazdu? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez formularz! Nasi specjaliści przedstawią wyceną i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania względem naszych usług.

Skup pojazdów — Chęciny

Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym bez względu na markę, przebieg czy też wiek. Oczywiście elementy te wpływają na finalną cenę, niemniej możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne stawki. Prowadzony przez naszą firmą Autoport skup pojazdów w Chęcinach, pozwoli Państwu na łatwe, szybkie i legalne pozbycie się samochodu. Gwarantujemy kompleksową usługę — bez konieczności samodzielnego wystawiania aukcji i rozmowy z potencjalnymi kupcami. Z nami pozbędą się Państwo starego samochodu w kilka chwil! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług skupu pojazdów — wstępną wycenę uzyskają Państwo dzięki dostępnemu formularzowi.

Back to top
Compare Vehicles: