Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Miechów

Kasacja pojazdów w Miechowie – Autoprt

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów Autoport świadczy usługi z zakresu utylizacji pojazdów oraz ich części. Jedną z nich stanowi profesjonalna i zgodna z przepisami kasacja pojazdów. Miechów jest miastem, na obszarze którego prowadzimy naszą działalność i pomagamy klientom w sposób legalny pozbyć się niesprawnego lub niepotrzebnego im samochodu. Zapewniamy bezpłatny odbiór pojazdów nawet w bardzo złym stanie technicznym. Przyjmujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz ciężarowe.

​Legalne złomowanie pojazdów – Miechów

Jeśli Twój samochód nie nadaje się z różnych względów do dalszego użytku, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi, jaką stanowi złomowanie pojazdów. W Miechowie funkcjonuje nasza Stacja Demontażu Pojazdów Autoport, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wykonuje złomowanie w profesjonalny i sprawny sposób. Jeśli chcesz poznać wstępną wycenę swojego samochodu, wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Sprawnie funkcjonujący skup pojazdów – Miechów

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów Autoport prowadzi skup pojazdów w Miechowie. Skupujemy zarówno auta w dobrym stanie technicznym, jak i te po wypadkach, pożarach czy powodziach. Samochody mogą należeć zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Poza autami osobowymi skupujemy także busy, ciężarówki, taksówki, a nawet karetki. Odzyskane części w dobrym stanie przekazujemy do dalszego użytku, a resztę poddajemy recyklingowi. Dbamy o środowisko tak samo, jak o satysfakcję naszych klientów.
Back to top
Compare Vehicles: