Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Kielce

W pełni legalna kasacja pojazdów w Kielcach

Zależy Ci na szybkim i wygodnym oddaniu na złom samochodu? Skorzystaj z oferty naszej profesjonalnej firmy Autoport zajmującej się skupem aut i zamów dostosowaną do swoich potrzeb usługę. Masz w garażu nieużywane auto, które nadaje się już tylko do złomowania? Nie czekaj, aż zupełnie zniszczy je korozja, przez co znacząco obniży swoją wartość. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny telefonicznej lub online i dowiedz się więcej o usłudze, jaką jest kasacja pojazdów. Kielce to miasto, na którego terenie odbierzemy od Ciebie przeznaczony na złom samochód i zapłacimy za niego w gotówce. Wszystko to przy pełnej gwarancji bezpieczeństwa, gdyż jesteśmy legalnie działającą stacją demontażu aut – zapraszamy do kontaktu!

Szybkie złomowanie pojazdów

Chcesz pozbyć się zniszczonego, poważnie wyeksploatowanego czy dawno już nieużywanego auta? Skorzystaj z naszych usług! Nasza firma działa w pełni legalnie na podstawie wydanych pozwoleń. Oferujemy bezproblemową, profesjonalną kasację samochodów niezależnie od ich marki, modelu czy rocznika. Zamiast dalej się zastanawiać, po prostu zadzwoń do nas, otrzymaj natychmiastową wycenę i wybierz fachową usługę, jaką jest złomowanie pojazdów. Mając siedzibę na terenie Piekoszowa w województwie świętokrzyskim, ofertę skupu aut kierujemy do wszystkich mieszkańców tego regionu. Zapewniamy odbiór samochodu i płacimy od ręki w gotówce. To najlepszy sposób, by legalnie pozbyć się zniszczonego auta.

Korzystny cenowo skup pojazdów w Kielcach

Przechowujesz w garażu stary i zniszczony samochód, który nadaje się tylko do złomowania? Pozbądź się go szybko i legalnie. Zdarza się, że wiekowe auto, choć kwalifikuje się już w zasadzie jedynie do kasacji, tak ma dla właściciela wartość sentymentalną i żal się z nim rozstawać. Jaki jednak sens ma zatrzymywanie go tylko po to, by stało i stopniowo poddawało się procesowi korozji? Aby tego uniknąć, skorzystaj już dziś z profesjonalnej usługi, jaką jest skup pojazdów. Kielce to miasto, na którego terenie odbierzemy od Ciebie samochód i od razu za niego zapłacimy. Zadzwoń do nas, skorzystaj z wyceny i dowiedz się więcej o ofercie. Zapewniamy korzystne ceny.

Jak wyceniamy pojazdy przeznaczone do kasacji?

Prowadząc legalną działalność związaną ze złomowaniem pojazdów, w Autoport stosujemy się do wszystkich rygorystycznych norm środowiskowych. Przyjmowane w naszym skupie i przeznaczone do kasacji auta zawierają wiele niebezpiecznych odpadów, które musimy odpowiednio posegregować oraz zutylizować. Zalicza się do nich między innymi:

  • wszelkiego rodzaju płyny, w tym przede wszystkim oleje,
  • elementy gumowe oraz opony,
  • podzespoły wykonane z tworzyw sztucznych.

Generuje to bardzo wysokie koszty i aby je zrekompensować, przed przeprowadzeniem procesu złomowania odzyskujemy z pojazdów sprawne części nadające się do ponownego wykorzystania – trafiają do sprzedaży. Z tego powodu w skupie samochodów przeznaczonych do kasacji wyceniamy je na podstawie wartości złomu, a więc aktualnych cen metali.

Zleć specjalistom złomowanie pojazdu!

Niezależnie od tego, w jakim wizualnym czy technicznym stanie jest Twoje auto przeznaczone do kasacji, sprzedając je nam, zyskujesz pewność bezpieczeństwa. Gwarantujemy uczciwe wyceny, a po każdym zakończonym skupie wystawiamy wymagane prawem dokumenty potwierdzające przekazanie samochodu do demontażu. Choć nasza siedziba, w której przeprowadzamy złomowanie pojazdów, mieści się pod Kielcami, tak usługę tę kierujemy do osób z całej Polski. Zapewniamy bezpłatny i szybki odbiór własnymi lawetami z opcją oszacowania wartości auta podczas zaledwie jednej rozmowy telefonicznej lub online – zapraszamy do kontaktu z firmą Autoport!

Back to top
Compare Vehicles: