Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Słupia

Legalna kasacja pojazdów – Nowa Słupia

Złomowanie zniszczonych, nienadających się do dalszej eksploatacji aut przez profesjonalne firmy to jedyna forma pozbycia się ich w bezpieczny dla środowiska i zgodny z prawem sposób. Oddanie samochodu do skupu to także możliwość zdobycia dodatkowego zarobku. W Autoport oferujemy atrakcyjne stawki, wypłatę w gotówce i elastyczne podejście do klienta. Kasacja pojazdów w miejscowości Nowa Słupia przebiega szybko i prosto – w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz, następnie ustalimy wycenę, a po jej akceptacji umówimy termin bezpłatnego odbioru pojazdu z posesji.

Złomowanie pojazdów w Nowej Słupi – profesjonalnie i bezpiecznie

W firmie Autoport oferujemy legalne, bezpieczne i zgodne z wymogami dotyczącymi ochrony środowiska złomowanie pojazdów. Nowa Słupia to jedna z miejscowości, w której realizujemy nasze usługi – bezpłatnie odbieramy samochody od klientów, ładujemy je na lawetę i przewozimy w miejsce kasacji. Każdorazowo za oddany do skupu pojazd płacimy gotówką. Wycenę podajemy po uprzednim kontakcie drogą telefoniczną lub przez formularz i poznaniu szczegółów zlecenia. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, która chcą się pozbyć niepotrzebnego samochodu i zyskać dodatkowy zarobek.

Skup pojazdów dopasowany do klienta – Nowa Słupia

Wiele osób zastanawia się, gdzie przechowywać nienadające się do użytku pojazdy. Najlepszym rozwiązaniem jest oddanie ich do złomowania – jest to jedyny legalny i bezpieczny dla środowiska sposób na utylizację auta, stanowiący przy tym atrakcyjne źródło dodatkowego zarobku. Autoport to profesjonalny skup pojazdów, działamy w Nowej Słupi i wielu okolicznych miejscowościach. Stawiamy przede wszystkim na elastyczność, dlatego odbieramy samochody bezpośrednio od klientów i płacimy za nie w gotówce. Zachęcamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego w celu dokonania wyceny.

Back to top
Compare Vehicles: