Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Zagnańsk

Nieużywany, niesprawny samochód jedynie rdzewieje i zajmuje niepotrzebnie miejsce? W takiej sytuacji najlepszym sposobem jest prowadzona przez naszą firmę Autoport kasacja pojazdów na terenie Zagnańska. Przyjmujemy auta różnego typu od osobówek, poprzez ciężarówki, kończąc na maszynach rolniczych np. ciągnikach. Zapewniamy odbiór pojazdów za pomocą naszej lawety. Klientom wypłacamy gotówkę od razu oraz wystawiamy zaświadczenie o kasacji. Wybierając nas, zyskujesz pewność, że pozbędziesz się auta w legalny i ekologiczny sposób, a do tego na tym zarobisz – oferujemy atrakcyjne stawki! Zapraszamy!

Złomowanie pojazdów — Zagnańsk

Planując pozbycie się niedziałającego, nienadającego się do naprawy samochodu warto rozważyć usługę, jaką jest złomowanie pojazdów wykonywane przez naszą firmę. Rozwiązanie to jest w pełni legalne, szybkie i ekologiczne. Dodatkowo właściciele aut otrzymają od nas korzystne stawki. Jesteśmy zainteresowani różnymi modelami i markami samochodów. Przeprowadzamy złomowanie pojazdów dla mieszkańców Zagnańska. Jesteśmy w stanie odebrać auto w ciągu 24 h ze wskazanego przez klienta miejsca. Oczywiście wystawiamy również stosowane zaświadczenie o przeprowadzanej kasacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Autoport!

Legalny skup pojazdów wszystkich marek — Zagnańsk

Kupujemy auta w różnym stanie technicznym. Jesteśmy zainteresowani samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobówkami, firmowymi (autobusy, auta do nauki jazdy itp.), a także różnymi maszynami rolniczymi. Prowadzimy skup pojazdów w Zagnańsku, oferujemy atrakcyjną ceną popartą rzeczową wycenę — niezmiernie zależy nam na satysfakcji naszych klientów! Stawiamy na kompleksowe usługi, dlatego tez skupujemy pojazdy zarówno od osób indywidualnych, jak i firm. W celu uzyskania szczegółowych informacji m.in. wstępnej wyceny serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź skorzystania z naszego formularza.

Back to top
Compare Vehicles: