Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Wolbrom

W jaki sposób pozbyć się pojazdu w legalny sposób i jednocześnie otrzymać za to korzystną stawkę? Mamy na to świetnie rozwiązanie w Autoport! Oferowane przez nas kasacja pojazdów dla mieszkańców Wolbrom pozwoli na zutylizowanie auta w różnym stanie. Co więcej, przykładamy wagę do ekologii, dlatego też części możliwe do “uratowania” poddajemy recyklingowi. Można u nas poddać kasji pojazdy osobowe, ciężarowe oraz dostawcze. Po auta podjeżdżamy we wskazane miejsce z lawetą i klientom wypłacamy gotówkę oraz zapewniamy odpowiednią dokumentację (zaświadczenie). W województwie małopolskim gwarantujemy odbiór w 24 godziny!

Legalne złomowanie pojazdów w Wolbromiu

Niesprawne auta często zajmują dużo miejsca, chcąc pozbyć się ich w szybki sposób i zarobić przy tym trochę gotówki, zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Oferowane przez naszą firmę złomowanie pojazdów dla mieszkańców Wolbromia to najlepszy sposób na zutylizowanie niepotrzebnego samochodu. Co więcej, oferujemy atrakcyjne stawki na podstawie fachowej, bezpłatnej wyceny. Gotówkę za auta nasi klienci otrzymują zaraz przy odbiorze.

Złomowanie pojazdów to w pełni legalny i bezpieczny sposób na pozbycie się niedziałających samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Serdecznie zapraszamy!

Najlepszy skup pojazdów — Wolbrom

Po wypadku, po powodzi, niedziałający a może sprawny a jedynie zawadzający? Nasza oferta jest kompleksowa! Skup pojazdów w miejscowości Wolbrom, który prowadzimy jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Przyjmujemy rozmaite samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe w różnym stanie technicznym. Oferujemy atrakcyjne stawki, wyliczone na podstawie ogólnej klasy auta, ewentualne usterki itp. Interesują nasz wszystkie marki i modele samochodów, a także maszyny rolnicze np. ciągniki. Zainteresowani mogą się skontaktować z nami telefonicznie lub za pomocą formularza w celu uzyskania bezpłatnej wstępnej wyceny.

Back to top
Compare Vehicles: