Skup, złomowanie i kasacja pojazdów Przedbórz

Twój samochód nie działa, a koszty naprawy przewyższałyby jego wartość? A może, ze względu na niedawny wypadek, auto nie nadaje się już do bezpiecznej jazdy? Możemy Ci pomóc! Prowadzimy bowiem nowoczesny, legalny skup pojazdów w Przedborzu. W ofercie usług AutoPort jest także złomowanie samochodów, które nie nadają się już do jazdy lub serwisu! 

Złomowanie pojazdów Przedbórz

Usługi, które świadczymy w AutoPort, to przede wszystkim demontaż i skup aut. Naszą specjalnością jest też kompleksowa obsługa Klienta. W związku z tym zapewniamy bezpłatną wycenę telefoniczną lub online. Za sprawą wieloletniego doświadczenia w branży oraz znajomości rynku motoryzacyjnego, możemy zaproponować atrakcyjne ceny za skup aut w Przedborzu. Dodatkowo płacimy gotówką podczas odbioru samochodu, a w przypadku większych kwot zapewniamy realizację transakcji szybkimi przelewami. 
 
Zależy nam także na Twojej wygodzie, dlatego otworzyliśmy punkty demontażu aut w różnych częściach Polski. Klientów z województwa łódzkiego obsługujemy np. w Przedborzu. Co więcej, wiemy, że nie każdy ma możliwość dostarczenia do naszej siedziby samochodu, który nie działa. Dlatego też zapewniamy bezpłatny odbiór auta lawetą.

Skup pojazdów Przedbórz

W AutoPort mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i na rynku. Zapewniamy Klientom także bezpieczeństw transakcji w każdym możliwym względzie, od wyceny i płatności, po samo złomowanie pojazdów w Przedborzu
 
Dysponujemy wszystkimi, niezbędnymi pozwoleniami, które muszą być wydane stacjom demontażu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w AutoPort prowadzimy skup i kasację pojazdów legalnie.

Kasacja pojazdów – Przedbórz

Jakie samochody przyjmujemy? Każde! Możesz skorzystać z naszych usług niezależnie od tego, czym jeździsz. W naszej ofercie znajduje się bowiem kasacja pojazdów osobowych, takich jak prywatne oraz firmowe, np. taksówki. Możemy zająć się także kupowaniem oraz złomowaniem samochodów ciężarowych, motocykli, a także busów i innych. 
 
Nie ma dla nas znaczenia ani rocznik samochodu, ani jego model czy marka. Podobnie ze stanem technicznym auta. Przyjmujemy na skup pojazdów w Przedborzu zarówno samochody sprawne, jak i powypadkowe czy takie, które nie nadają się już do naprawy. 

Back to top
Compare Vehicles: